strona główna o firmie

Zakres działalności
Firma KOTŁOSPAW powstała w 2001 roku. Wcześniej blisko piętnastoletnie doświadczenie założycieli firmy w branży kotlarskiej spowodowało wprowadzenie na rynek produktów, które bardzo szybko zostały zaakceptowane przez nabywców.

Od samego początku stawiamy na bardzo intensywny rozwój, a zdobyte doświadczenie i czerpanie wiedzy z najnowszych osiągnięć techniki wykorzystujemy do podnoszenia jakości oferowanych wyrobów i staramy się zaspokoić wymagania naszych klientów.

Wykwalifikowany zespół pracowników oraz wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych powoduje podnoszenie stylistyk i i jakości rozwiązań konstrukcyjnych oferowanych kotłów.

Współpraca z Instytutami oraz innymi zakładami produkującymi kotły c.o. daje efekty w postaci nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań, mających wpływ na efekt modernizowania i udoskonalania naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy następujące typy kotłów

  • kotły miałowe typu KWM-SP z automatycznym podajnikiem paliwa (rozpalanie raz w sezonie), sterowanych elektronicznie;
  • kotły na eko-groszek typu U-RET, KWM-SGR, KWM-SR z podajnikiem ślimakowym i paleniskiem retortowym (rozpalanych raz w sezonie), sterowanych mikroprocesorowym regulatorem;
  • kotły miałowe typu KWM-S, KWM-SG działających w systemie całodobowym (załadunek raz na dobę), sterowanych mikroprocesorowym regulatorem;
  • kotły "wszystkopalne" typu UKS, UKS-M, UKS-G, z możliwością spalania miału w systemie średniocałodobowym, wyposażonych w regulator ciągu lub sterownik i dmuchawę;  

Certyfikaty i badania
Nasze kotły posiadają wymagane na polskim rynku atesty i certyfikaty. Duży nacisk, jaki kładziemy na poszczególne fazy produkcji, a także promocji i sprzedaży stanowi, że jesteśmy wiarygodnym i atrakcyjnym partnerem handlowym.

Kotły posiadają badania emisyjno-energetyczne, przeprowadzone przez uprawnione podmioty i uzyskały certyfikaty zgodności wg kryterium efektywności energetycznej. Zobacz nasze certyfikaty.

o firmie    |     oferta    |     konfigurator    |     dystrybucja    |     kontakt